Поблизу Тернополя здійснили замах на кримінального авторитета

У суботу всю Україну сколихнула трагічна звістка про спричинення смертельного вогнепального поранення поліцейському на Вінниччині. Цього ж дня у тернопільських соцмережах з’явилася новина про стрілянину в одному із приміських сіл міста Тернополя. Начальник поліції Тернопільської області Сергій Зюбаненко підтверджує цю інформацію.

Дійсно, у ніч з 19 на 20 квітня було скоєно замах на вбивство. Невідома особа здійснила три постріли із вогнепальної зброї в автомобіль, за кермом якого перебував житель Тернополя. Наразі потерпілий з пораненням перебуває у лікарні. Чоловік, на якого вчинили замах, дійсно має відношення до кримінального світу, – каже поліцейський.

Оперативники, слідчі, спеціалісти-криміналісти та фахівці інших профільних служб посилено працюють над розкриттям цього зухвалого злочину.
  • Запевняю вас, що поліція зробить усе можливе, аби причетні до замаху на вбивство особи були притягнуті до відповідальності. Це, якщо хочете, частина моєї відповіді на дописи мережевих експертів, які стверджують, що поліція надто активно працює над вилученням з незаконного обігу зброї у громадян. Але як бачимо, рано чи пізно така зброя стає інструментом важких злочинів, що призводить до трагічних наслідків. Попереджаю, що у даному випадку нікому не вдасться уникнути покарання. Поліцейські доведуть і цю справу до логічного завершення, – обіцяє Сергій Зюбаненко.

Коментарі вимкнені.