Почаївську ікону Богородиці вшанували на Житомирщині

5 серпня 2012 року, в 9-ту неділю після П’ятидесятниці, Високопреосвященний Володимир, архієпископ Житомирський і Поліський з нагоди Храмового свята в честь Почаївської ікони Божої Матері очолив Божественну Літургію у громаді УАПЦ смт. Черняхова. Разом з Його Високопреосвященствоми на богослужінні молилися ключар храму, секретар єпархії, ієромонах Олексій (Примакін), референт – ієромонах Єремія (Шекель), ключар Храму Марії Магдалини в м.Житомирі ієрей Володимир Сітніцкий і протодиякон Володимир Буката.

Після закінчення служби, духовенство, парафіяни та представники місцевої влади привітали Владику з храмовим святом, та побажали всіх благ в нелегкому архіпастирському служінні.

Серед інших вітань, також було зачитано вітальний на адресу архієпископа Володимира з нагоди дня народження від губернатора Житомирської області Сергія Миколайовича Рижука та голови обласної ради Йосипа Антоновича Запаловського. Вітаючи архієпископа Володимира зі святом, представники влади відзначили працю по відродженню духовності краю за час архієрейського служіння.

Після Божественної Літургії, духовенством було відслужено водосвятний молебень та звершено хресний хід. Завершились святкування уставними многоліттями Блаженнійшому Мефодію, митрополиту Київському та всієї України, Предстоятелю УАПЦ, правлячому архієрею єпархії, єпископату, духовенству та всім побожним християнам.

Коментарі вимкнені.