Подарунок до Дня міста та показове скасування попереднього рішення – як у Тернополі пройшла сесія міської ради (відео)


Вчора відбулась одна з найдовших сесій міської ради. Майже до 17 години в поті чола працювали депутати.

За словами міського голови Сергія Надала на ній були прийняті питання про внесення змін до бюджету міста Тернополя. Було виділено додаткові кошти в розмірі одного мільйона гривень для придбання  дитячих майданчиків, які мають бути встановленні до святкування Дня Міста. Також виділено 200 тисяч для проведення ремонту міжквартальних проїздів, 100 тисяч на проведення капітального ремонту інфекційного відділення дитячої лікарні і решти суми в межах 20 тисяч грн.
Крім того прийняті всі рішення, які дають погодження і право підписувати грантовий договір, кредитний договір в отримуванні 10 мільйонів євро. 5 мільйонів гранту для реалізації в Тернополі інвестиційного проекту реконструкції мереж теплопостачання та подачі гарячої води в місті Тернополі. До кінця червня має бути підписана офіційна інвестиційна угода з європейським банком реконструкції і розвитку, – запевняє мер.

– Це мало бути б в урочистій атмосфері, мабуть що у Львові. Нарешті ми отримали після зміни Кабінету Міністрів їх погодження та від Міністерства Фінансів на реалізацію цього проекту і з цього року починаємо його впровадження в місті.

Сергій Надал вважає показовим скасування рішення 2011 року в якому виділили 13 га землі садовому товариству “Калиновий цвіт”.

–  Пам’ятаєте два роки тому було прийняте рішення на 13 га землі садовому товариству “Калиновий цвіт”, яке взяло на себе зобовязання об’днати людей, які є малозабезпеченими для того, щоб там разом цю землю використовувати для сільськогосподарських чи інших потреб мешканців. Пройшло два роки. Ми бачимо що ці люди не виконують цих зобов’язань. Нічого не зроблено. Земельна ділянка не використовувалась. Документи не оформляються. Сумнівно для чого вони її отримали. Тому прийняли рішення скасувати це. Зараз є доручення депутатам визначити людей, які знаходяться на обліку в управлінні соціальної політики, квартирному обліку міста Тернополя. Це мають бути в першу чергу малозабезпечені сім’ї, сім’ї багатодітних, інвалідів, чорнобильців, афганців. Ті, які мають в першу чергу отримати. Сподіваюсь, що на наступну сесію це питання вже буде винесене.

Одне з перших питань, яке прийняли на сесії це прийняття у комунальну власність житлового фонду гуртожитків ТОВ “Тернопільбуд”.

– Тепер по спрощеній процедурі буде проводитись приватизація кімнат у гуртожитках тими мешканцями, які там проживають більше п’яти років. У подальшому запропонуємо їм створити ОСББ, і тоді відбудеться передача всієї споруди з балансу “Тернопільбуд” на ОСББ. Далі мешканці самі будуть вирішувати хто їх буде обслуговувати – ЖЕК чи самі будуть обслуговувати.

 

-1 thoughts on “Подарунок до Дня міста та показове скасування попереднього рішення – як у Тернополі пройшла сесія міської ради (відео)

  • 19:01 | 14.06.2014 о 19:01
    Permalink

    А в рішенні було оговорено до якого часу вони мають скористатись з даного рішення?

Коментарі вимкнені.