Податкова спілкується з народом завдяки хлібу насущному

Яскраві наклейки з інформацією про необхідність декларування доходів розміщені на хлібобулочних виробах тернопільського приватного підприємця Жанни Блажевської – бренду „Світанок”.

Вони притягують погляди цікавих покупців, відтак виконують покладену на них роль рекламних носіїв. Адже продукти з наклейками неабияк вирізняються з-поміж подібних.

Цьогоріч тернопільські податківці вперше застосували такий різновид донесення інформації до платників податків. Відрадно, що власниця пекарні із задоволенням пішла на співпрацю з Тернопільською об’єднаною ДПІ.

„Ми з радістю підтримали ініціативу тернопільських податківців. Адже добре розуміємо, що задекларовані доходи та сплачені з них податки – це, насамперед, джерело наповнення місцевих бюджетів. А отже, – додаткові кошти для розвитку Тернопільського регіону та втілення різноманітних соціальних програм міста та району,” – поділилася думками з цього приводу приватний підприємець.

Спільний проект триватиме до 1 травня. Відтак, хліб, батони та булочки із закликом-зверненням „Шановний тернополянине! Якщо у 2011 році Ти отримував доходи, з яких податок не сплачувався, то завітай до 1 травня в податкову інспекцію та задекларуй їх. Телефони для довідок: 15-07, 43-46-25. Тернопільська об’єднана ДПІ” можна придбати в супермаркетах та магазинах міста Тернополя та району.

Коментарі вимкнені.