Як італійські сеньйори у Тернополі намагалися підзаробити грошенят

Прем’єра італійської вистави «Моя професія – сеньйор з вищого світу» відбулася у тернопільському драмтеатрі 17 квітня. Представляли спектакль у 3-х діях цьогорічні випускники акторського відділення Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької. Режисер вистави – заслужений артист України В’ячеслав Хім’як.

Молоді актори, яких було сьогодні 15, на тернопільській сцені відтворили уривок із  життя італійської сім’ї. Весело і зі смаком розіграна історія італійців, які живуть бідно і намагаються усіма способами заробити собі на життя. Це сучасна п’єса відомих італійців  про велику аферу і щасливий кінець.

Режисер В’ячеслав Хім’як про своїх вихованців розповів, що за 18 років це його уже шостий випуск: «Надіюся, що сьогодні народилася нова величина, – продовжує він. – Я не знаю, як складуються долі цих акторів, але молю Бога, щоб усі вони служили у театрі».

П’єса не залишила байдужими ні глядача, ні молодих акторів. Після прем’єри на їх обличчі були одночасно і сльози радості, і посмішки.

– Над цією виставою працювали довго і, звичайно, було не без сліз, – розповідає виконавиця ролі Валерії Папагатто, дружини головного героя, Світлана Тарабанова.– З групою ми працювали з жовтня. І сьогодні це наша дебютна прем’єра на великій сцені.

– За п’ять років навчання вони стали професіоналами, –  підсумував В’ячеслав Хім’як. –  Уже знають куди, як і яким ключиком відкриваються двері акторської гри.

До речі, ще завтра, 18 квітня, тернополяни матимуть змогу  подивитися цю ж виставу «Моя професія – сеньйор з вищого світу». Щоправда, гратиме уже інший склад акторів. Початок о 13.00 год. Вхід вільний.

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.