Поки тернополяни намагаються діяти законно, парк забудовують (фото)

13 червня у парку Національного відродження відбулося народне віче – тернополяни вимагали зупинити будівництво “Вуличної академії”. Поблизу будівельного майданчика зібралося чимало активістів та молодиків у чорних масках.

«Дуже страшно і боляче дивитися, як в наших дітей забирають парки. Проблема в тому, що поки ми діємо законно, подаємо позови, скаржимося, то будова продовжується. Я не бачу іншого шляху сказати, що нам не байдуже», — каже активістка Юлія Мончак.

«Коли на майдані лунали вибухи, постріли, а саме, 18 лютого 2014 року виділи дозвіл на забудову цієї території. Депутати проголосували, щоб у парку був готель зі закладами громадського харчування. Про жоден спортивний центр не йшлося. Після революцій період люди вийшли та бойкотували будівництво. Влада побоялася і заморозила будівництво, але ненадовго»,  — розповідає тернопільський активіст Олег Синовець.

Допоки, присутні обговорювали та пропонували, яким чином можна зупинити будівлю, група молодиків почали силою зносити огорожі та руйнувати бетонні стіни. Спершу розібрали паркан, який працівники будівельного майданчику відновили, пізніше забарикадували усі в’їзди до об’єкту. Також не обійшлося і без сутичок активістів з представниками поліції.

До слова, керівник підрозділу охорони заявив, що власники будівництва будуть звертатися у правоохоронні органи з метою припинення вандалізму.

Анастасія Флейтута

Коментарі вимкнені.