Поки в країні війна, тернопільські чиновники продовжують збагачуватися

Дружина начальника управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради Володимира Мединського Світлана Мединська, незважаючи на економічну кризу та військові дії, нещодавно прикупила магазинчик, – пише Тернопільський тиждень.

Такий висновок можна зробити з проекту рішення міської ради №77 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0554га для обслуговування нежитлового приміщення магазину з продажу продовольчих та супутніх товарів за адресою вул.Л.Курбаса, 5 ФО-П Мединській С.Г.”, який депутати прийняли на сесії міської ради 28 жовтня.

Як видно з рішення, раніше приміщення магазину належало іншій особі, на яку також була оформлена і земельна ділянка.

Зараз депутати все хочуть переоформити на дружину чиновника, який первинний сімейний капітал почав нагромаджувати ще працюючи з Надалом в податковій. Після вдалих для свободівця Надала виборів міського голови, всі “грошовиті” управління очолили не партійні побратими, а вірні друзі-податківці. В міській раді кажуть, що всі фінансові потоки йдуть до Надала саме через них, але і посередникам лишається немало…

Проект № 77 Вносить В.Л.Кібляр
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0554га для обслуговування нежитлового приміщення магазину з продажу продовольчих та супутніх товарів за адресою вул.Л.Курбаса, 5 ФО-П Мединській С.Г.
Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Мединської Світлани Григорівни, керуючись ст. 12, 120, 123, 124, Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити фізичній особі-підприємцю Мединській Світлані Григорівні (ід.номер …) технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0554га для обслуговування нежитлового приміщення магазину з продажу продовольчих та супутніх товарів за адресою вул.Л.Курбаса, 5.
2.Припинити право користування фізичній особі-підприємцю Панасюк Зінаїді Опанасівні (ід.номер …) земельною ділянкою площею 0,0554га за адресою вул. Л.Курбаса,5, враховуючи письмову згоду землекористувача.
3.Надати фізичній особі-підприємцю Мединській Світлані Григорівні (ід.номер …) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0554га (кад.номер …0020) для обслуговування нежитлового приміщення магазину з продажу продовольчих та супутніх товарів за адресою вул.Л.Курбаса, 5.
4.Віднести земельну ділянку, вказану в п.3, до земель житлової та громадської забудови.
5.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Мединську Світлану Григорівну в двомісячний термін зареєструвати право оренди на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.
Міський голова С.В.Надал


Коментарі вимкнені.