Тернопільська поліція хоче жити по-старому, – активісти розпочали сезон полювання

poliziaВсе, наша місія в переатестації міліції завершена.  Про це заявляє тернопільський активіст Іван Ковалик.

  • ДАІшників відправили в Польщу полуниці збирати, з іншими складніше! Ми готові були допомогти системі змінитися, проте наше обласне Управління поліції, а конкретніше її керівництво, хочуть жити по-старому, занадто сильно вони пов’язанні з тими хто творить “мєнтовський безпрідєл”. Всіх покидьків яких було звільнено під час першої хвилі переатестації, апеляційна комісія залишала в системі. В нас є великі сумніви в об’єктивності і чесності цієї комісії, тому працювати в такому форматі відмовляємося.
    Після цього можна сміливо оголосити: СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ відкрито!!!

Заява тернопільських активістів

Ми, представники тих організацій, які погодились працювати в комісіях з атестації працівників правоохоронних органів, заявляємо про відкликання наших делегатів з атестаційних комісій.
Причина проста: процес усунення «старих» та скомпрометованих кадрів перетворився на фарс та «підкилимні» домовленості. Потрібні системі люди, на жаль, й надалі залишаються в системі. Найгірше, і це потрібно визнати, окремі активісти доклалися до того, щоб перемогло зло. Мова йде про апеляційну комісію для правоохоронців першого рівня. Один з членів апеляційної комісії, представник громадського сектору Василь Лис так ревно увірував в чесність правоохоронців, що з п’яти звільнених попередньою комісією голосував за поновлення в органах чотирьох з них. Стверджує, що керувався внутрішніми переконаннями… Проте у нас інша думка. Тим паче, що чоловік і сам колишній міліціонер. Але Бог йому суддя.
Нам шкода, що ми не виправдали довіру людей і не змогли дійсно очистити ряди корумпованих правоохоронних органів. Проте це не означає, що ми капітулювали чи опустили руки. Навпаки – ми припиняємо грати за правилами так званої «дієвої реформи». Натомість усі зусилля кинемо на громадські розслідування злочинів та випадків корупції тих правоохоронців, які зберегли свої місця. І, повірте, шановні корупціонери в формі, – ви не надто розумні та хитрі, аби безслідно приховати свої злочини. Тому у вас два варіанти: або протягом місяця звільнитись з лав Нацполіції, або ж дослужитися до вироку з багаторічним терміном ув’язнення.
Заяву підписали: тернопільський осередок ВО Автомайдан, ВО Самооборона Майдану, Вільні люди, МНК, Рада бізнесу Тернопілля.

Коментарі вимкнені.