Політична гра у Тернополі продовжується?

9 грудня відбулося судове засідання щодо активістів страйкового комітету у Тернополі, які координували блокування ТОДА. Щоправда, за 1,5 години розгляд справи так і не розпочався. А згодом узагалі перенесли засідання суду на 12 грудня. 

Нагадаємо, повістки у суд отримали Володимир Стаюра, Марія Чашка, Марія Бабюк. Під час судового засідання в понеділок, їх підтримували сотні тернополян. Вони мирним пікетом вийшли під стіни міськрайонного суду. Активістам майдану інкримінують скоєння злочину – блокування ТОДА. Слідчі пропонують запобіжний захід – два місяці домашнього арешту.

За блокування адмінбудівлі та знищення банеру слідчі оголосили повідомлення про підозри у скоєнні злочинів, таке повідомлення з’явилося на сайті обласного управління міністерства внутрішніх справ України: “Працівники міліції повідомили про підозру особам, які у місті Тернополі організували та вчинили кримінальне правопорушення, передбачене статтею 341 Кримінального кодексу України”, – повідомляє сайт.

Активісти страйкового комітету спростовують звинувачення. Кажуть, що в приміщення не заходили, а лише агітували, розказували та просили працівників ТОДА бути разом з ними на майдані, адже проводили мирну акцію.

-1 thoughts on “Політична гра у Тернополі продовжується?

  • 11:04 | 11.12.2013 о 11:04
    Permalink

    Треба того мера надала і ту свободівську злочинну владу до відповідальності притягнути. Нароздавали Тернопільських земель, набрали за це хабарів, а тепер “відбілитися” під евромайдан намагаються. Знову свободисти тернополян надурити хотять.

Коментарі вимкнені.