Політики виступають проти культури

8-10 серпня у селі Родатичі, що на Львівщині, відбуватиметься фестиваль «Zaxid 2014». Не зважаючи на те, що фестиваль відбувається вже шостий рік поспіль і несе в собі культурно-просвітницьку місію, а також те, що цього року будуть присутні представники спецбатальйону «АЗОВ», що збиратимуть доброчинні внески на потреби солдат, які воюють у зоні АТО, у Родатичах знайшлися люди, які вважають, що наразі проведення нашого фестивалю не є доречним.

Родатицька сільська рада прийняла рішення про заборону проведення фестивалю на території села. Після консультації з юристами, організатори фестивалю заявляють про те, що фестиваль відбудеться за будь-яких умов, оскільки проводитиметься на приватній території та поза межами населеного пункту. Окрім того, організатори фестивалю не виключають того, що дане рішення сільської ради спрямоване на відстоювання певних бізнес-інтересів. Як мінімум, безглуздо забороняти проведення фестивалю, який здатен допомогти зібрати необхідні кошти для тих, хто захищає нашу землю від зазіхань загарбника.

Організатори фестивалю наголошують, що притримувались і будуть притримуватись концепції «Все, що робиться для розвитку культури, працює проти війни».

Коментарі вимкнені.