Понад 300 дітей Зборова водночас молилися за Україну

Молитву за Україну, за тих, хто її відважно боронить та віддав своє життя, провели на дитячо-юнацькому таборі «Веселі канікули з Богом» 19 червня у м. Зборові (Тернопільщина). Діти внесли два жовто-блакитні прапори до храму УГКЦ на честь новомучеників українського народу і, тримаючи їх в руках, промовляли слова молитви до Бога, аби Він вберіг наш край від війни та подарував Україні мир і неподільність, – повідомляє прес-служба архиєпархії.

«Молитва за Україну стала невід’ємною частиною програми нашого табору, – розповідає організатор «Веселих канікулів з Богом» семінарист Роман Демуш. – Діти відчувають свою співвідповідальність за долю держави, бо люблять її та бажають собі і іншим кращої долі».

Безкоштовний літній табір у Зборові вже триває 4-ий день. «У перший день був справжній аншлаг – каже Роман Демуш. – Прийшло 300 дітей, а сьогодні їх ще більше. Мега позитив нам дає настоятель храму отець Тадей Нога, який постійно з нами і, як завжди, креативно проводить духовні науки».

На «Веселі канікули з Богом» зголошуються сотні дітей, учасники мають змогу весело провести дозвілля та навчитися правд християнської віри. Захід проводиться у районних центрах Тернопільщини з благословення архиєпископа і митрополита Василія Семенюка.

Коментарі вимкнені.