Понад три тисячі кілометрів, автівки ОБСЄ та ескорт Геннадія Москаля, – волонтери повернулись додому (фото)

Три тонни вантажу з продуктами, речами першої необхідності, засобами гігієни, побутової хімії, а головне – оптичний приціл, тактичні окуляри, більше 30 комплектів військової форми, берці, розгрузки та 20 іменних посилок доставили лановецькі волонтери на східний фронт, де несуть службу наші земляки. Понад три тисячі кілометрів подолали, зустрілися із 25-а ланівчанами, ще п’ятьом передали посилки через їхніх побратимів. Радість, дружні обійми, пам’ятні фото, відео, щирі взаємні побажання… Слов’янськ, Артемівськ, Костянтинівка, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Гірське, Тошківка, Світличне, Новоайдар, Щастя, Вільхова, Широкий (ближнє прикордоння із Росією) та ін.населені пункти й бойові оборонні позиції на просторах Донбасу, які відвідав наш екіпаж минулих вихідних; по дорозі зустріли автівки ОБСЄ та ескорт губернатора Луганщини Г.Москаля.
Доставлення гуманітарного вантажу не єдина місія, з якою вже не вперше відправлялися на передові позиції до бійців голова районної організації ТЧХ Лариса Мисюк та редактор газети “Голос Лановеччини”, автор цих рядків. На нашу думку, не менш важливою є психологічна підтримка воїнів, поради, а ще — відчуття, що вони не самі, що за них вболівають земляки, моляться й чекають повернення додому з перемогою — живими й неушкодженими!!!
Велика вдячність сміливому власнику буса Сашкові Цимерману та водієві-волонтеру Володимиру Зуєву, завдяки яким подорож була без особливих прикрих пригод. Щоправда, пробили колесо, погнули диск. Але це дрібниці, в порівнянні з обстрілами…
З фронту лановецькі волонтери привезли подарунок від мужніх хлопців найбільшому меценатові подібних поїздок, керівнику, котрий левову частку прибутків свого бізнесу адресно жертвує українським захисникам, бажаючи при цьому залишатись невідомим, людині, котра серцем і душею безмежно любить Україну та вболіває за її цілісність, директору ТОВ “РОССА” Миколі Ковальчуку. Символ мужності, волелюбства й незламності — прапор із вдячними побажаннями, які вручали Лариса Мисюк та боєць АТО Сергій Гончарук, розчулив Миколу Петровича, адже такої уваги й подяки він явно не очікував.
Велике спасибі голові агрофірми “Горинь” Осипу Гасюку, підприємцям Роману Казновецькому, Валерію Собчуку, Сергієві Яремку, Роману Кухарському та багатьом іншим за власну матеріальну допомогу та організацію збору вантажу. Волонтери, працівники районної організації ТЧХ, наші мужні земляки-захисники велике щире “дякуємо” передають усім господиням, котрі готували вареники, котлети, пекли тістечка, поділилися молоденькою городиною, м’ясними консервами, овочевими й фруктовими закрутками та іншими домашніми харчами. Дехто з хлопців відмовлявся брати продукти, мовляв, везіть далі, у нас є. Але більшість, звісно ж, була рада будь-якому гостинцю з рідного дому. Єдине, від чого ніхто не відмовлявся, то це районний часопис “Голос Лановеччини”. Нашому колективу це особливо приємно — раді, що вісточки з малої Батьківщини додадуть хлопцям гарного настрою, оптимізму й надії, що все буде добре.

Коментарі вимкнені.