За «премію до Дня Конституції» пенсіонерка з Тернопільського району віддала 5 тис. грн. і 80$

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією прес-служби МВС України вТернопільській області, від аферистки потерпіла 89-річна жителька одного із сіл Тернопільського району. Після візиту псевдопрацівниці сільської ради старенька не дорахувалися п’яти тисяч гривень та 80 доларів.

Як розповів начальник Тернопільського райвідділу міліції Степан Савка, у неділю, 28 червня, близько 13 години до будинку потерпілої завітала незнайома жінка, яка представилася працівницею сільської ради. Остання пояснила старенькій, що вона розносить по 200 гривень премії до Дня Конституції. Проте сказала, що має лише 500-гривневу купюру і попросила господиню дати їй решту. Пенсіонерка погодилася. Допоки бабуся перераховувала гроші, зловмисниця непомітно викрала усі заощадження пенсіонерки та зникла.

За даним фактом міліціонери відкрили кримінальне провадження. Зловмисницю розшукують.

На вигляд підозрюваній 30-35 років, середнього зросту, волосся світле, коротке. Працівники  міліції звертаються до усіх, хто володіє будь-якою інформацією, яка допоможе у розкритті злочину, повідомляти за номерами телефонів у Тернополі: 43-61-00, 43-61-09 або 102.

 

-1 thoughts on “За «премію до Дня Конституції» пенсіонерка з Тернопільського району віддала 5 тис. грн. і 80$

  • 15:52 | 29.06.2015 о 15:52
    Permalink

    А це все побажання “халяви”.

Коментарі вимкнені.