Посол США в Україні Марі Йованович посадила дерево в Тернополі

Фото зі сторінки ТНЕУ у Facebook

Вчора до Тернопільського національного економічного університету завітала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович. Гостю зустріли ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий, проректори закладу вищої освіти та волонтер Корпусу Миру Шон Хікс. 

Андрій Ігорович розповів пані Послу про Тернопільський національний економічний університет, його історію, досягнення професорсько-викладацького колективу, студентські ініціативи та проекти закладу вищої освіти. Гостя мала нагоду переглянути фотовиставку студента Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина з Сьєра-Леоне Бріма Саллу Сулеймана. 

Разом із науковцями ТНЕУ Посол США взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Важливість удосконалення англомовних програм у системі вищої освіти України». Під час зустрічі обговорювалися такі питання: 

– які методи навчання повинні використовувати викладачі університетів, щоб зробити уроки викладання більш студентоорієнтованими?
– яким чином можна мотивувати студентів продовжувати вивчати англійську мову, навіть після завершення навчання в університеті?
– у який спосіб можна підвищити студентську доброчесність?
– шляхи підвищення рівня професійної майстерності викладачів.

Вітаючи учасників зустрічі Андрій Ігорович зазначив: «Сьогодні кожному із нас випала чудова нагода поспілкуватися з Послом США в Україні, обмінятися міркуваннями й разом віднайти відповіді на актуальні питання». 

Звертаючись, до професорсько-викладацького колективу ТНЕУ Посол США зауважила: «Хочу, щоб студенти мали високий рівень володіння англійською мовою не тільки для спілкування між собою, а й для нових знань та досвіду, успішної кар’єри. Потрібно навчатися упродовж цілого життя, самоудосконалюватися. Я здобувала освіту й будувала свою кар’єру у США, а зараз в Україні представляю свій Уряд, який спрямовує зусилля на підтримку українських ініціатив, особливо, в освітній сфері». 

На завершення візиту до Тернопільського національного економічного університету Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні разом з ректором і головою Тернопільської ОДА Степаном Степановичем Барною висадили дерево на Алеї почесних гостей ТНЕУ.

За повідомленням прес-служби Тернопільського національного економічного університету.

Коментарі вимкнені.