«Посунься, сволоч!» – сніг у Тернопіль приніс агресію

Відколи на вулиці випав сніг тернополяни у маршрутках стали удвічі агресивніші. Кожен другий штовхається, лається.

Чи то маршруток поменшало, чи людям у своїй пуховиках, дублянках, шубах не поміщаються вже в автобусі. Але стільки агресії, як є зараз в автобусах, раніше не помічала. Тому про те, щоб сісти, молодій людині не варто і мріяти. Але, якщо ж стояти, то треба одягати бронежилет. За два останніх дні я получила стільки разів – у спину, голову, не кажучи вже про відтоптані ноги, що, думаю, варто перед поїздкою пити якесь заспокійливе.

Найбільше мене бісить, коли підстаркувата пані, але пані!!!їдучи у своїй шубі, кричить, що їй зіпсують шубу, а вона у неї дорога. У такі моменти хочеться сказати «Жінко, знайшла гроші на шубу, знайди на таксі, якщо тобі мало місця в маршрутці». І та ж сама пані так запхне тобі кулака під ребра, що очі на лоб вилазять. Або ж штовхне на ще якогось пасажира, який маючи ледь не два метри росту, обернеться і кричить « б…, таке мале, а таке оборзєвше!!!»

Вчора бачила ще таку картину: 7-й тролейбус був повністю забитий. Тому старша жінка, яка хотіла зайти в нього, ну ніяк туди не влазила. Водій не міг навіть закрити двері. Але жіночка хотіла пропхатись, і кулаками човпла людей перед собою у спину зі словами «посунься, сволоч !» . І, що найцікавіше, таки впхалась, але їхати їй було тільки одну зупинку.

Поки зима закінчиться, ми один одного переб’ємо, – пише читач на сайті “20 хвилин”

Коментарі вимкнені.