Працівники міліції викрали тернопільського активіста «Правого Сектора»?

Сьогодні відбувається  засідання Рівенського міського суду з приводу кримінального впровадження по справі кременецької люстрації судів. Про це повідомляють у групі Правий Сектор м. Кременець.

За їхньою інформацією, затриманий активіст з Кременця Ващенко Віталій, який сьогодні був викрадений працівниками міліції з власного авто, був доставлений до приміщення суду по вул Шкільна м.Рівна. При затримані йому були наданні працівниксми міліції тілесні ушкодження про що він заявив під час суду.

Суд призначив запобіжну міру домашній арешт.
Проактивні громадські організації Кременця та представники Правого Сектора з Тернопільщини та Рівенщини прийшли підтримати активіста.

Нагадаємо, у січні цього року у Кременці в смітник потрапили два судді. Громада прийшла під районний суд, вимагаючи справедливого покарання для корупціонерів – зокрема, колишнього мера Почаєва, якого звинувачують у численних земельних махінаціях. Вину у суді було доказано, однак екс-мер отримав виправдувальний вирок. Суддя, яка винесла незаконне рішення, спілкуватися з кременчанами відмовилася. У результаті – суддя разом із головою суду опинилися в сміттєвих баках.

Подробиці згодом.

 

-1 thoughts on “Працівники міліції викрали тернопільського активіста «Правого Сектора»?

  • 20:42 | 27.05.2015 о 20:42
    Permalink

    Переглянуто «Люстрація по кременецьки» та затримання.
    Маю юридичну освіту і свою суб»єктивну думку .
    Виникає декілька запитань:
    1. Чи законно з метою відстоювання правди та справедливості одній людині принижувати іншу шляхом поміщення у сміттєвий бак? Чи досягнуто результат люстрації? З відео мені зрозуміло, що в кінцевому результаті виникли проблеми у активістів із законом та правоохоронними органами.
    2. Чи законно відмовлятися виконувати рішення державних органів (на відео говориться про наявність постанови суду на затримання)? Чому не відстоюєте свою позицію у законному порядку – у суді? Де Ваші адвокати? Будь-який адвокат Вам скаже, що судове рішення обов»язкове для виконання. За відмову його виконувати Ви самі лише погіршуєте своє становище. Такі дії по законодавству можна кваліфікувати, як опір працівникам правоохоронних органів? (це моя думка, можливо я помиляюсь)
    3. Чи можна будувати правову державу шляхом потурання норм закону?
    4. Чи можна боротися із беззаконністю шляхом порушення закону?»
    Читайте історію, там усе написано. Беззаконня породжує ще більше беззаконня. В кінцевому результаті вся наша країна може отримати боротьбу із «ворогами народу». Як вона велася і хто попадав в ці вороги ми вже знаємо, наша країна вже це пройшла в СССР. Таке зараз відбувається у так званих республіках на сході. Люди, тримайте голову у холоді, не давайте волю емоціям, думайте, аналізуйте і самі робіть свої висновки. Не дайте нав’язати Вам чиюсь волю, не дайте щоб Вас використовували. Наберіться терпіння та витримки. Миттєво рану не можна вилікувати. Таку активну життєву позицію потрібно проявляти, але не допускати незаконні вчинки.
    Всі ми хочемо жити у правовій державі, тому давайте почнемо із себе.
    Любіть Україну та поважайте людей.

Коментарі вимкнені.