Представники ДАІ тричі приходитимуть в ТНЕУ

У Тернопільському національному економічному університеті 2 листопада розпочався тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня відбудется конкурс студентських плакатів “Дорожній пригоді – ні!” у першому корпусі вишу та практичні навчання від працівників державтоінспекції. 

Зокрема, 4 листопада о 15.00 практичне заняття з ДАІ з питань надання першої долікарської допомоги при дорожньо-транспортній пригоді матимуть студенти юридичного факультету, комп’ютерних інформаційних технологій та коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

5 листопада о 15.00 представники ДАІ проведуть практичне заняття з питань надання першої долікарської допомоги при дорожньо-транспортній пригоді студентам факультету економіки та управління, банківського бізнесу та обліку і аудиту.

6 листопада о 15.00 практичне заняття з питань надання першої долікарської допомоги при дорожньо-транспортній пригоді із ДАІ матимуть студенти факультету аграрної економіки і менеджменту, факультету фінансів та навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Підсумки конкурсу студентських плакатів «Дорожній пригоді – «Ні!» підіб’ють 6 листопада о 14.00.

Коментарі вимкнені.