Про права пільговиків та переповнене сміттєзвалище говорили голови на Тернопіллі

6 лютого голова Збаразької районної державної адміністрації провів нараду із міським, селищним, сільськими головами.

Про те, яких норм і стандартів мають дотримуватись місцеві перевізники при наданні транспортних послуг, поінформував присутніх начальник відділу перевезень Укртрансінспекції Тернопільській області Леонід Брут. Він також закликав сільських голів більше роз’яснювати мешканцям їхніх населених пунктів права пільговиків, можливості і обов’язки перевізників. Чимало питань у сільських голів виникло відносно утримання доріг, невиконання водіями своїх обов’язків та інших.

Начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Борис Гнип у своєму виступі доповів про необхідність паспортизації сільських сміттєзвалищ, про пошуки нового місця під міське сміттєзвалище, через те, що існуюче давно переповнене. Нагадав про дезінфекцію водозаборів і водогонів. Під час обговорення даних питань Іван Демчишин пообіцяв посприяти виділенню коштів з районного бюджету на паспортизацію сміттєзвалищ та вирішити, яким чином за відсутності тепер на місці санітарної служби спростити збаражанам процедуру отримання необхідних послуг та дозволів.

Про функції і проблеми у роботі реєстраційної служби Збаразького районного управління юстиції повідомив її начальник Ярослав Максимик, а питання проведення нормативної грошової оцінки в населених пунктах району, використання земель запасу та резервного фонду проаналізував начальник відділу Держземагенства у Збаразькому районі Сергій Кукурін.

Ірина СИСКО

Коментарі вимкнені.