Про землю, яку Служба автомобільних доріг у Тернопільській області передала для учасників АТО, та маніпуляцію інформацією

Днями Громадська організація «Рада бізнесу Тернопілля» оприлюднила на своєму сайті матеріал під назвою «Гектари землі під Тернополем, вартістю до мільйона, виводять через АТОвців?».

Зокрема, у статті йдеться про земельну ділянку, площею 3 га, котра до 2015 року перебувала у постійному користуванні Служби автомобільних доріг у Тернопільській області. З 2015 року Служба відмовилася від неї, аби землю могли безоплатно передати військовослужбовцям та членам їхніх сімей.

Оскільки автор статті не звернувся до Служби автомобільних доріг у Тернопільські області за коментарем при підготовці матеріалу, повідомляємо наступне.

  • У вересні 2015 року Тернопільська районна державна адміністрація звернулася у Службу автомобільних доріг у Тернопільській області, аби та допомогла забезпечити учасників бойових дій на  Сході країни землею. РДА запропонувала вилучити з постійного користування Служби автомобільних доріг у Тернопільській області ділянку вздовж траси М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська (колишня Львів-Тернопіль).

  • Фахівці Служби автодоріг з’ясували, що зазначена у зверненні РДА ділянка, площею близько 3 га, довший час не використовувалася, отже перешкод для відмови від неї на користь учасників АТО не було.

  • Оскільки у 2015 році тривали активні бойові дії на Сході України і питання забезпечення військових землею стояло особливо гостро, Служба автомобільних доріг оперативно провела процедуру відмови від користування ділянкою.

  • 4 лютого 2016 року було надано і нотаріально затверджено згоду на вилучення ділянки

Зважаючи на те, що з лютого 2016 року Служба автомобільних доріг у Тернопільській області ділянкою не розпоряджалася, дуже дивними виглядають абзаци статті «Ради бізнесу Тернопілля»(скріншот)

Згідно з законодавством, після процедури вилучення Служба автомобільних доріг більше ніяк не впливає на долю ділянки. Ба більше, її про хід передачі чи поділу землі не інформують. Зважаючи на вищевказану інформацію, просимо «Раду бізнесу Тернопілля» не маніпулювати інформацією та робити висновки виключно на основі фактів і документів, а не чиїхось домислів.

Коментарі вимкнені.