Проблеми людей міськраду не цікавлять або Приходьте через три роки

Кременецька міська рада не хоче створювати незручностей перевізникам, проте незручності для кременчан посадовців, схоже, не хвилюють. До того ж, інформація, що подана у відповіді міськради не відповідає дійсності. Адже автобус 6-А відправляється о 7.45 (!), а не о 7.50, а цих 5 хвилин іноді дуже не вистачає. Окрім цього міська влада пропонує звертатися із пропозиціями у грудні 2018 року. Насправді ж проблему із доїздом до центру від Райлікарні у ранковий час можна було б вирішити, якби один із автобусів 13 маршруту їхав по колу через масив поблизу Цукрового, так як це було 20 років тому.

Нагадаємо, нещодавно містяни звернулися  до  Кременецької міської ради зпроханням посприяти у вирішені проблеми із врегулювання графіку руху громадського транспорту за маршрутом «Райлікарня – вул. Вербова» у ранкові години, у робочі дні.

-Некоректно сформований графік (а саме великий інтервал руху автобусів у напрямку центру) спричиняє для мешканців вул. Горбача значні незручності. У ранковий час-пік перерва між рухом автобусів становить більше пів години: один із них їде у напрямку центру о 7.45, наступний о 8.15. Разом з тим є рейс о 7.00, який логічніше було б перенести на 8.00, що значно полегшить та спростить планування робочого часу кременчанам, а також розвантажить переповнені вранці автобуси.
Також розраховуємо на врегулювання міською радою проблеми перевезення за маршрутом «Райлікарня – вул. Вербова» у святкові дні (Різдво, Паска і т. д.), коли у згаданому напрямку громадський транспорт не виїжджає., – йшлося у зверненні.

Коментарі вимкнені.