Прокуратура відсудила «Палац кіно», який Надал продав без конкурсу

Суд зобов’язав повернути до комунальної власності м.Тернополя приміщення на вул. вул. Івана Франка,8. Про це свідчить рішення Львівського апеляційного господарського суду від 31 серпня.

У листопаді 2012 року підприємець Андрій Лучка отримав від КП «Палац кіно» Тернопільської міськради в оренду приміщення площею 195 кв.м. на першому поверсі по вул. Івана Франка,8.

Відомо, що в день підписання договору оренди до суду звернувся інший підприємець, який скаржився на те, що також хотів орендувати це приміщення, але міськрада відмовилася розглядати його заяву.

В лютому 2013 року Львівський апеляційний адмінсуд ухвалою зупинив рішення міськради про надання приміщення в оренду. Попри це у березні 2013 р. Тернопільська міськрада продала це приміщення вищезгаданому Андрію Лучці за 0,97 млн грн.

У вересні 2014 року Львівський апеляційний адмінсуд скасував рішення Тернопільської міськради про передачу в оренду і приватизацію «Палацу кіно». Суд зазначив, що оскільки міськрада отримала дві заяви щодо оренди приміщення, то зобов’язана була провести конкурс.

Господарський суд Тернопільської області ще в червні цього року визнав договір-купівлі продажу недійсним і зобов’язав Андрія Лучку повернути міськраді приміщення. Але міськрада не погодилася з цим рішенням і подала апеляцію, яку програла.

Згідно з реєстром майнових прав, Андрій Лучка тут же на вул. Івана Франка володіє гаражем площею 31 кв.м., який мав використовувати під склад. Чи будуть повертати гараж у комунальну власність поки невідомо. Як повідомила місцева газета «Номер один», перед продажем приміщення перевели на баланс фонду комунального майна. Мер Надал заявив, що ухвала суду про заборону передачі приміщення в оренду стосується саме майна КП «Палац кіно». А оскільки майно перевели на баланс фонду комунального майна, то судова заборона не є перешкодою.

Підприємцем, чию заявку приміщення проігнорувала мерія, є Наталя Павлючик, яка з 2001 р. орендувала тут приміщення під бар «Громада». В інтерв’ю вона стверджує, що оборудку організував тодішній заступник Сергія Надала – Андрій Камінський. Підприємець Андрій Лучка нібито є його кумом. Водночас журналісти пишуть, що і Наталя Павлючик є близькою родичкою Андрія Лучки.

Коментарі вимкнені.