ПриватБанк прибиратиме Тернопіль

17 травня на карті України з’являться нові зелені листочки – саме так на сайті всеукраїнського суботника, який щороку проводить ПриватБанк, зазначено місця його проведення (понад 1 500 українських міст).

Цього року в Тернополі ПриватБанку, за сприяння міського голови Сергія Надала, виділили для прибирання дві ділянки. “Завтра ми будемо прибирати частину парку “Топільче”, яка розтошована через дорогу від Тернопільського ставу, – каже керівник Тернопільського прес-офісу ПриватБанку Почтовнюк Дмитро, – а також, територію від Церкви Воздвиження Чесного Хреста аж до пляжу “Циганка”. Цей захід вже став традиційним для нас, ми кожного року звертаємось до Міської Ради, щоб визначити проблемну ділянку та спільно прибрати її або ж покращити благоустрій нашого міста”.

Минулого року в суботнику взяли участь понад 150 тисяч небайдужих людей із 1 360 міст України, а також Латвії, Грузії та Португалії. За підсумками «зеленої» ініціативи банку було прибрано 500 тисяч гектарів міських парків і зон відпочинку, вивезено 1 500 тонн сміття, висаджено 20 000 молодих саджанців (це майже 20 гектарів лісу) і навіть знешкоджено бойову гранату, яку знайшли біля обласної лікарні м.Черкаси. Разом із банком проводять свої суботники великі підприємства, у числі яких сотні українських компаній, бюджетні установи, заводи та футбольні клуби.

У «зеленому» суботнику може взяти участь кожен. Для цього достатньо зареєструватися на сайті nasubbotnik.com.ua, де можна вибрати своє місто та місце збору на суботник, звернутися до найближчого відділення ПриватБанку або у Контактний центр за номером 3700.

Коментарі вимкнені.