П’яний чиновник ОДА напав на автомайданівців

Поблизу магалину «Нізон» на перехресті вулиць Живова та Шептицького у ніч з понеділка на вівторок, 15 квітня, на патруль тернопільських автомайданівців напав заступник начальника управління фінансів невиробничої сфери, начальник відділу фінансів, соціально-культурної сфери та соціального захисту населення головного фінансового управління Тернопільської ОДА Сергій Душатинський. Про це повідомив «Погляд» активіст ГО «Автомайдан Тернопіль» Віталій Ворожбит.

–       Проїжджаючи повз ринок ми побачили, що на тротуарі лежить людина, – розповідає Віталій. – Зупинилися, щоб їй допомогти. Виявилось, що чоловік перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Ми допомогли йому підвестися. Після цього до нас підійшов ще один чоловік в стані алкогольного сп’яніння і вимагав, щоб ми відвезли його додому. Аргументуючи, що ми повинні це зробити, адже він великий начальник. Коли ми відмовилися, він почав поводитися агресивно, намагався виламати дверцята в черговій машині Автомайдану, відірвати номерні знаки.

Автомайданівці викликали працівників міліції, щоб зафіксувати дане правопорушення.

Як повідомили в секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області, працівники міліції виїхали на місце події. Ними було складено адміністративний протокол за статтею 173 (дрібне хуліганство). Протокол буде направлено до суду.

-1 thoughts on “П’яний чиновник ОДА напав на автомайданівців

  • 08:59 | 17.04.2014 о 08:59
    Permalink

    Де проживає це Било чиновник ? потрібно поїхати опохмелити алкаша, мабуть сьогодні в алкаша головка болить ? Чому не затримал за навмисне пошкодження майна людського та неповагу до людської гідності ?

Коментарі вимкнені.