Сиротюк офіційно має першого заступника, якому не аплодував Майдан

Іван Крисак15 квітня голова ТОДА Олег Сиротюк підписав розпорядження про призначення Крисака на посаду першого заступника, канидата ВО “Батьківщина” Івана Крисака. Про це йдеться на офіційному сайті ТОДА.

Напередодні Кабмін завернув документи на призначення – ще на стартовому етапі погоджень. Проте після втручання нардепа Деревляного, Кабмін та адміністрація Президента призначення таки погодили.

Іван Крисак в команді Сиротюка займе квоту “Батьківщини” і відповідатиме за економічний та аграрний блок.

Посаду в Сиротюка найпершим отримав чиновник міської ради Леонід Бицюра. Кандидатура “ударівки” Наталки Михно досі знаходиться на розгляді у столиці.

Нагадаємо, коли на Віче 9 березня Олег Сиротюк представляв першого заступника за квотою “Батьківщини” Івана Крисака, присутні на майдані насторожено сприйняли появу чиновника серед широко загалу.

 

Розпорядження голови ТОДА:

від 15 квітня 2014 року                           м. Тернопіль                        № 94-к

Про призначення

Крисака І.Б.

Відповідно до статті 10 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Порядку розгляду питань, пов’язаних з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 298 (зі змінами і доповненнями),

ПРИЗНАЧИТИ:

КРИСАКА Івана Богдановича на посаду першого заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації з посадовим окладом відповідно до штатного розпису.

Взяти до уваги, що Крисаку І.Б. присвоєний 7 (сьомий) ранг державного службовця.

Підстави: заява Крисака І.Б., погодження Кабінету Міністрів України від 03.04.2014 № 3826/0/2-14, Адміністрації Президента України від 09.04.2014 № 02-01/823.

Голова обласної державної адміністрації О.М.СИРОТЮК

Коментарі вимкнені.