Бути патріотом на Заході України важче, ніж на Сході

Я у Львові. Із травня тут побільшало знайомих львівських сепаратистів, які хочуть «від’єднати від нас цей Донбас», у якому ніколи не були. А також побільшало луганських патріотів-переселенців, які збирають гроші на АТО і вболівають за цілісність України.

Дорогі мої львів’яни-сепаратисти, а що ж робити мені? Куди дітися моїм батькам, сестрі і бабусі, що живуть на українській землі під Первомайськом, який вщерть розбомблений і вже голодує? Над їхніми головами літають російські снаряди, які вони до себе не кликали. Куди подітись моєму другові з одного міста на Луганщині, який там залишився, щоби допомагати нашим військовим, і передає мапи розташування техніки ворога, ризикуючи всім? І тим мільйонам людей, які, як і я, не бачать країну інакше, як цілісною. Запам’ятайте, що ви, а не ми, луганчани, це ви працюєте на путінську пропаганду, бо це ви говорите “заберіть від нас цей Донбас».

А львів’ян, які українці, я дуже люблю. Як і луганчан-українців. Раніше важко було бути патріотом на Сході, а тепер, виявляється, важко ним бути на Заході України.

Любов Якимчук

Коментарі вимкнені.