Регіонал очолив громадську раду при Чортківскій РДА?

16 березня в райдержадміністрації відбулося засідання установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Чортківській райдержадміністрації.
До нового складу Громадської ради увійшли 22 представники. Більшість яких склали колишні регіонали та їх сателіти. Чортківських прихвосні Януковича хочуть повернути втрачені позиції після Революції Гідності. Про це у листі повідомив “Погляд” Гнатишин Дмитро.
За його словами, шляхом рейтингового голосування головою оновленого складу Громадської ради обрано колишнього заступника голови РДА – регіонала Івана Стечишина.

“Обрано також і двох заступників – Юрія Кривого, члена Тернопільської обласної громадської організації «Координаційна рада підприємців Тернопільщини» та Богдана Саварина – члена громадської організації  «Громадський майдан». Секретарем Громадської ради обрано – Галину Кінь.  Так через створення паперових громадських організації Стечишин понапихав до складу ради необхідну кількість підконтрольних людей. Також є показовим голосування за обрання регіонала таких патріотичних місцевих партійних та
громадських організацій, як: партія УДАР (Хотюк Олександр – голова); підприємці Чортківщини (Махомет Любомир – депута міської ради від ННП);  організації афганців (Заблоцький); підконтрольний нардепу О.Барні ГО “Громадський Майдан” (Саварин Богдан – став заступником ради) та його побратим Олег Боровий (депутат Чортківської міської ради від “За Україну”, яку очолював Барна). Також до складу громадської ради уввійшла колишня підопічна Івана Стечишина – депутат Чортківської міської ради Дамарцька Лариса, яка очолювала Чортківській районний терцентр і покинула посади  після вироку за розкрадання коштів в сумі 500 тис грн. Спільного в цієї компанії одне – бажання влади. Ось така громадськість на Чортківщині допомагатиме владі Президента Порошенка покращувати життя по – новому”, – пише пан Дмитро.

Коментарі вимкнені.