Ректор тернопільського вишу вдягнув камуфляж

 19 липня ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий, проректори та декани факультетів (директори інститутів) закладу вищої освіти взяли участь у військово-польових зборах, які щороку тривають на полігоні у с. Біла.
Про це повідомляє офіційний сайт ТНЕУ.
Військово-польові збори є частиною підготовки студентів, які навчаються у Центрі підготовки офіцерів запасу ТНЕУ.  До слова, структурний підрозділ функціонує з 1 жовтня 2007 року. У Центрі підготовка офіцерів триває 2 роки. У перший рік навчання студенти вивчають теоретичні основи психології, основи ведення бою, тактичні стратегії управління вогнем  наземної артилерії та основи захисту від зброї масового ураження. Після другого року навчання – військовий збір, де слухачі здобувають практичний досвід ведення бою. Згодом випускники Центру складатимуть присягу на вірність українському народові.

Представники професорсько-викладацького колективу університету мали нагоду пройти смугу перешкод, виконати завдання з пошуку мін на полі, виконати нормативи зі стрільби по мішенях.

Такий захід є традиційним в університеті, адже допомагає згуртувати колектив, відчути підтримку колег та зрозуміти, що кожен повинен бути готовим до захисту Вітчизни.

Адміністрація, студенти, працівники й викладачі пишаються нашими військовими – вірними захисниками Батьківщини, які, не зупиняючись перед жодними перешкодами, є гідними синами і дочками України!

Коментарі вимкнені.