Ремонтують “першу ластівку” відродження Збаражчини

Тиждень тому у Збаражі розпочали ремонт центральної вулиці. Голова райдержадміністрації Юрій Горайський каже, що це, “можна сказати, перша ластівка на шляху відродження Збаражчини”.

Так, перший етап ремонту зачепив відтинок дороги обласного значення – від перехрестя до районної прокуратури. Також вулицю Грушевського – тут знімали верхній шар асфальтного покриття та вирівнювали профіль дороги.

Ремонтні роботи, які розпочато цього тижня в Збаражі, проходять в рамках реалізації обласного проекту  із ремонту доріг і на це на останній сесії обласної ради було виділено кошти з державного бюджету, – розповів Юрій Володимирович. –  Для капітального ремонту  відтинку дороги від перехрестя до районної прокуратури протяжністю понад чотири кілометри виділено три мільйони гривень.

Щодо ремонту тротуарів та бордюрів на вулиці Грушевського, то керівник району  зазначив, що на це кошти мусить вишукувати Збаразька міська рада.

Керівник району запевнив, що нова молода команда, яка формується у районній державній адміністрації, має багато амбітних планів і за підтримки голови районної ради, депутатів районного  та обласного рівня, а також народного депутата ударівця Ігоря Побера зможе змінити ситуацію в районі на краще, зробить все можливе для його розвитку. А капітальний ремонт центральної дороги Збаража це, можна сказати, перша ластівка на шляху відродження Збаражчини.

До слова, за умови сприятливих погодних умов усі роботи будуть зроблені у максимально короткі терміни, переконує голова РДА.

За інф. Збаразької РДА

Коментарі вимкнені.