Рецепт від кризи для тернополян – новий сервіс Метнись Кабанчиком

Підвищення цін та тарифів спонукає багатьох заощаджувати на багатьох речах, а також шукати додаткового заробітку. Містяни пристосовуються до життя в умовах кризи, і зробити це не так складно, як здається на перший погляд. Принаймні більше тисячі тернополян зробили це за допомогою соціально-корисного сервісу Метнись Кабанчиком, який розрахований на швидкий пошук підробітку або ж спеціалістів у будь-якій сфері діяльності.

Формат ресурсу давно пройшов перевірку та добре прижився на Заході, протягом кількох років він освоюється і в обласних центрах України. Зараз на сайті зареєстровані 865 тернополян, серед яких 372 замовника та 493 виконавця у різноманітних категоріях.

Кабанчик вчить заощаджувати

Кількість виконавців на сайті росте, що дозволяє тернополянам обирати спеціаліста у відповідній категорії.
Наприклад, популярною є категорія Домашній майстер, яка дає можливість швидко знайти спеціаліста, здатного відремонтувати усе необхідне в господарстві. При цьому оплата та всі інші умови обговорюються безпосередньо з виконавцем.

Категорія Будівельні роботи — це шанс знайти кваліфікованого спеціаліста для будівництва, проведення капітального чи косметичного ремонту. Рейтинг, відгуки та роботи у портфоліо допоможуть не помилитися з виконавцем.

Також на сайті легко підібрати няню, репетитора, прибиральницю, повара. Якщо працювати з виконавцями, які пройшли перевірку, адміністрація гарантує своєчасність та відповідну якість виконання.

Завдяки змінам, які нещодавно сталися на платформі, замовник отримує калькулятор, який допомагає визначити доцільну вартість послуги.

Хто знаходить заробіток

Після реєстрації на сайті користувач отримує Особистий Кабінет та може відразу виступати у ролі замовника та виконавця. Підзаробити на ресурсі можна, знайшовши застосування найрізноманітнішим навикам: від манікюру та зачісок до ремонту техніки і меблів. Якщо досвіду та необхідних навиків іще немає, а бажання і потреба підзаробити є, можна спробувати себе у якості кур’єра, промоутера, підсобного робітника.

Будь-який студент чи домогосподарка може освоїти швидкий набір тексту на комп’ютері та отримувати дохід, підписавшись на відповідні замовлення на Кабанчику. Їх легко знайти у категорії Freelance. Тим, хто добре володіє словом та уміє аналізувати інформацію, можна порекомендувати категорію Копірайтинг, заробіток у якій знаходять журналісти, філологи і т.д. Досить прибутковим заняттям для фрілансера є розробка сайтів.

Коментарі вимкнені.