Ревізія ВУЗів: Найбільш чесним виявився Технічний університет!

Технічний університет імені Івана Пулюя, політех, Тернополя

Тернопільські студенти виконують свої обіцянки і продовжують перевірку університетів Тернополя. Так, у рамках проекту «Студент змін», молоді активісти направили запити на «Доступ до публічної інформації» у ТНТУ.

Найбільш чесним із усіх великих вузів Тернополя виявився Технічний університет. Це єдиний вуз, який надав відповідь вчасно та детально. І так, оплата за комунальні послуги у гуртожитку №1становить 100 грн. 92 коп.(з них іде на опалення – 24.90 грн., гаряче водопостачання – 33, 41 грн., електроенергія – 16, 74 грн., газ – 1,33 грн., вивіз сміття – 2, 59 грн.). Виявляється, що оплата комунальних послуг  у  гуртожитках є різною – і у гуртожитку №2 вона складає 77, 80 грн. у місяць, а у №3 – 77, 25 грн.

Щодо входу у гуртожиток, то студенти входять вільно до 24.00, а опісля – аж до 6ї ранку лише згідно запису у спеціальному журналі. Тому активісти з депутатом оформили звернення, щоб студентам надати можливість цілодобово входити і виходити з гуртожитків. Відповіді на запити не були надані.

Активісти написали, що хочуть направляти звернення у прокуратуру. Проте незабаром координатору проекту пролунав телефонний дзвінок: «Відповіді надані і знаходяться в міській раді, навіщо ви реєструєте чергове депутатське звернення?». Дійсно відповіді на протязі години знайшлися, але чомусь їх три дні працівники міської ради не бачили.

Активісти вибороли першу перемогу! Щодо запитів, чи примусово виселяли студентів з гуртожитків під час Євро-2012, керівництво вузу відповіли, що нікого не виселяли.

А от перемога криється у тому, що відтепер студентам забезпечив цілодобовий безперешкодний доступ студентів до гуртожитків. Керівництво ТНТУ зазначило, що привело свої внутрішні нормативно-правові акти у відповідність до чинного законодавства. Також розробило проект договору про проживання в гуртожитках на 2012/2013 рр. та вніс зміни до Правил внутрішнього розпорядку.

–       Заборона входу студентам до гуртожитків після 24.00 – це успадковане обмеження від Радянського Союзу, – вважає координатор проекту Віктор Козелко, – сьогодні на вулиці ХХІ століття, ми крокуємо в Європу, а тут студенти не можуть на власний розсуд проводити дозвілля.

З офіційними документами можна ознайомитися на публічній сторінці.

Як активісти спілкувалися з ТНПУ – читайте згодом.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Ревізія ВУЗів: Найбільш чесним виявився Технічний університет!

  • 12:40 | 26.06.2012 о 12:40
    Permalink

    цілодобовий безперешкодний доступ студентів до гуртожитків – це була моя мрія всі 5 років навчання)

Коментарі вимкнені.