Розмальовані політики та «помста» бомжів – цікаві фотофакти передвиборчих порушень на Тернопільщині

Горіло-палало, або як бомжі крали «свободівську» газету

У ніч з 8 на 9 вересня вкрадено декілька тисяч примірників газет ВО “Свобода” із партійного офісу в Тернополі. Як виявилося згодом, тираж газети цієї партії на Тернопільщині поцупили… безхатченки, здавши їх на макулатуру. Зате отримали близько 90 грн.

Майже на початку жовтня цю партію шокував інший факт – невідомі зловмисники вибили скло у дверях офісу та підпалили декількатисяч примірників газет.

Розбивають лобом горіхи

Як то кажуть, люди хочуть допомогти, але лише марно розбивають лобом горіхи. Хоч і вони допомагають доповнити образ політиків на біг-бордах.

Першим, свою «дозу» отримав самовисуванець по Зборівському окрузі Іван Чайківський. На його агітаційках зверху наклеїли напис: «Обережно! хрунь-регіонал».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Другий – пішов!

Другим виявили у Тернополі розмальований біг-борд кандидата, який іде по списку «Об’єднаної опозиції», Романа Заставного. Зауважимо, що його біля парку «Топільче» біг-борд швидко змінили.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ати-бати, йшли солдати!

Третім став кандидат від УНП Володимир Болєщук. Хтось так захопився його агітаційкою, що аж вирішив трішки змінити імідж у с.Ценів Козівського району.

 

Інші цікаві випадки із «партійними» маршрутками та передвиборчими агітками – незабаром.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.