Розпочалась реєстрація на ІТ-конференцію Тернополя

На початку березня в Тернопільському Національному Педагогічному Університеті ім. В. Гнатюка відбудеться конференція DevCamp, присвячена веб-розробці, та суміжним технологіям.

Заплановано, що доповідачі з різних міст України, зокрема Києва, Одеси, Львова та Тернополя представлять учасникам обширний набір різнопланових тем. Серед доповідачів – фахівці з багаторічним досвідом роботи у провідних ІТ-компаніях, таких як:

– Magento, eBay Inc company
– Netpeak
– SoftServe
– Goodahead Ltd.
– Crowdin

По закінченню офіційної програми DevCamp, крім доповідей та дискусій,  неодмінно влаштують і afterparty з доповідачами. Невимушену атмосферу та якісне і плідне спілкування гарантоване, обіцяють організатори конференції.

До речі, прийти на DevCamp зможе кожен бажаючий, який зареєструється на сайті події, оплатить участь та отримає документ-квиток.

DevCamp відбудеться орієнтовно 2 березня, під патронатом ТНПУ ім. В.Гнатюка. Генеральним спонсором виступає Goodahead Ltd.

Орієнтовна вартість участі змінюється в залежності від дати реєстрації: до 18 лютого – 50 грн, з 18 лютого -70 грн, в день проведення – 90 грн.

Детальнішу інформацію можна буде шукати в соцмережах: Фейсбук, ВКонтакті.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.