Рятувальники Тернополя з сім’ями взяли участь у Прощі, приуроченій до Дня рятівника

У Всесвітньому Марійському відпустовому місці – духовному центрі «Зарваниця» вже традиційним стало проведення щорічної Прощі, приуроченої до Дня рятівника.

13 вересня 2015 року у ній, вже в дев’яте, разом з сім’ями, брали участь працівники Управління ДСНС України у Тернопільській області на чолі з начальником управління полковником служби цивільного захисту Віктором Маслеєм.

Усі присутні взяли участь у Божественній літургії у соборі Зарваницької Матері Божої, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. На завершення богослужіння він благословив усіх присутніх, подякував рятувальникам за їхню нелегку працю та побажав, щоб «Господь, зберігаючи їхні життя, допомагав їм рятувати життя інших людей», а наостанок рясно окропив усіх освяченою водою.

Після освячення води паломники з молитвою пройшли Хресною дорогою, також вони мали змогу у парафіяльній церкві Святої Трійці преклонити свої голови перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої, яка є однією із найдавніших в Україні.

-1 thoughts on “Рятувальники Тернополя з сім’ями взяли участь у Прощі, приуроченій до Дня рятівника

  • 17:03 | 14.09.2015 о 17:03
    Permalink

    сподіваємось, після прощі, стануть парцівники добріші і приїдуть на перевірку до В.Березовиці, і подивляться, як планує забудівник виконувати технічні умови, які пожарники видали тому! Не чекайте, поки той побудує – попередьте порушення! скільки ще можна разів вас запрошувати, панове пожарники?

Коментарі вимкнені.