Рятуючись від спеки, на Тернопільщині втопилася 41 людина, з них — 7 дітей

Тернополяни продовжують рятуватися від спеки, масово поспішаючи до водойм. Але не завжди відпочинок вдається. Інколи купання закінчується великими неприємностями, адже біда не спить і чатує на безпечних та необережних людей.

Так, 15 серпня в с. Боричівка Теребовлянського району в місцевому ставку черговим караулом 12-ої державної пожежно-рятувальної частини обласного УДСНС вилучено з води тіло 55-річного жителя м. Теребовля. Ймовірна причина загибелі – утоплення.

Згідно з статистикою, цього року жертвами безпечного відпочинку на воді стали 41 житель Тернопільської області, з них 7 дітей. Найгірше в цій ситуації те, що кількість утоплених збільшилась, порівняно з минулим роком: станом на 15 серпня 2016 року, було 29 осіб, які втопилися, з них – 3 дітей.

Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до громадян з проханням бути вкрай уважними та обережними під час відпочинку на воді. Відпочивати потрібно лише в тих місцях, які для цього призначені. Там влаштовані рятувальні пости, де чергують рятувальники, які можуть допомогти у разі небезпеки. В жодному випадку не можна вживати алкогольні напої і заходити у воду в нетверезому стані. Батькам також потрібно пам’ятати про те, що за дітьми під час купання потрібно обов’язково наглядати.

 

 

Коментарі вимкнені.