Ще дев’ять днів у Тернополі перебуватиме ікона Розп’яття Ісуса Христа

У Тернополі можна приступити до копії чудотворної ікони Розп’яття Ісуса Христа. До 22 вересня святиня перебуватиме у церкві Святого Івана Богослова, що знаходиться на проспекті Злуки у Тернополі.

Копія ікони містить автентичні частини відновленого образу, оригінал якого знаходиться в містечку Глиняни Львівської області в храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Священики кажуть: святиня зцілила тисячі людей.

За легендою Чудотворну ікону Розп’яття Ісуса Христа у церкву Успіння Пресвятої Богородиці в Глинянах на Львівщині подарував у 1648 році Богдан Хмельницький,перебуваючи там із козацько-селянським військом. Напередодні Різдва на Свят вечір — 6 січня 1936 року, у Глинянах в старенькій дерев’яній церкві Успіння Пресвятої Богородиці сталося диво: відновився запрестольний образ Розп’яття Ісуса Христа — святиня, на якій вже було важко побачити саме розп’яття Христове, засвітилася ясним світлом. Ікона Розп’яття Спасителя оновилася, сяяла вона впродовж трьох тижнів.

Відповідні духовні комісії з Кракова і Львова визнали оновлення святині надприродним явищем. Матеріали комісій передали до Риму. Папа Римський Пій ХІ коронував образ Розп’яття Ісуса Христа, а грамотою від 18 травня 1938 року надав церкві право на проведення п’ятьох відпустів. Відтоді ікона зцілила тисячі людей.

– Жінка, яка була хвора на рак, лікарі їй порадили прощатися зі своїми рідними і мала їхати в далеку поїздку аж до Москви, щоб там відбути операцію. Вона прийшла до тієї чудотворної ікони, зробила так званий відпуст, вона просила в Спасителя здоров’я. Вона поїхала туди і перед операцією мала знову зробити всі необхідні аналізи і сталося так, що вони нічого не виявили, — каже сотрудник церкви Святого Івана Богослова у Тернополі (УГКЦ) Роман Загородній.

Копія ікони Розп’яття Ісуса Христа перебуватиме у церкві Святого Івана Богослова, що знаходиться на проспекті Злуки у Тернополі до 22 вересня.

– Вже і навіть біля тієї копії вже зафіксовано багато чудес і зцілень, люди маючи ті чи інші хвороби, вони мали нагоду оздоровлятися. Маємо надію, що також під час тих трьох тижнів, коли ця ікона перебуватиме в нашому храмі, молимо і просимо в Господа тієї ласки, аби і на нашій парафії відбулися певні своєрідні чуда, — розповів Роман Загородній.

Приступити до копії чудотворної ікони Розп’яття Ісуса Христа у церкві Святого Івана Богослова у Тернополі можна за годину-дві перед чи після богослужінь, які в будні відправляють о 8:15 та 18-й годинах. Після літургій відбувається Молебень до чудотворної ікони Розп’яття Ісуса Христа. Повідомляє TV-4

Коментарі вимкнені.