Що чекає Тернопільський аеропорт?

Депутати Тернопільської обласної ради звернулися до Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо передачі з державної власності  Тернопільського державного авіаційного  підприємства «Універсал-Авіа» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

–         Для нас це дуже важливе рішення, оскільки авіаційне підприємство  більше двох років перебуває в стані банкрутства, – прокоментував заступник голови Тернопільської облдержадміністрації, депутат обласної ради Леонід Бицюра. – Через це ми не можемо реалізувати інвестиційну  програму розвитку аеропорту. Основний акцент варто зробити саме на вантажних перевезеннях, при цьому не потрібно забувати і про пасажирські.

Транспортно-логістична  діяльність є пріорітетною для області  і відкриває нові перспективи. Тернопільщина має значні переваги в цьому плані, на відміну від сусідніх областей.

–         Розміщення міжнародного Львівського аеропорту має певні мінуси, оскільки він знаходиться у межах міста, до того ж має обмежений вантажний термінал, – пояснив заступник голови ОДА. –   Враховуючи ці факти, можна стверджувати, що надання переваги вантажним перевезенням у Тернопільському аеропорту є економічно обґрунтованим рішенням. Також у перспективі –  створення на базі аеропорту сучасного логістичного центру. В першу чергу цьому сприяє вигідне географічне положення Тернопільщини.

Коментарі вимкнені.