Що хоче змінити Юрко Кулик у Тернополі

Пропонуємо нашим читачам познайомитись ще з одним кандидатом у список “100 кращих тернополян”. Це активний тернополянин, підприємець, відомий у медійному середовищі розробник сайтів, волонтер Юрій Кулик

1. Вашу кандидатуру було висунуто тернополянами до участі в громадському проекті-праймерізі «100 кращих тернополян». Чи знали Ви про це та чи очікували таку підтримку, адже до фінального голосування допущені лише ті, хто набрав п’ятдесят та більше висунень?

Я не очікував, що потраплю у цей проект і не робив нічого для цього. Несподіванкою стало, що я пройшов у фінал.

2. Яка Ваша думка в цілому про громадський проект «100 кращих тернополян»?

Це щось нове, цікаве, такого у Тернополі ще не було.

3. Ми намагаємось знайомити читачів з номінантами даного рейтингу і тому пропонуємо Вам трішки розповісти про себе. Який Ваш основний рід занять? Які інші сфери інтересів? Хто Ви за професією?

Я приватний підприємець. Займаюся розробкою веб-сайтів, їх підтримкою, рекламою. Водночас я є волонтером у Логістичному центрі допомоги бійцям АТО.

4. Яка Ваша думка про ситуацію в країні? Як вважаєте: країні та владі потрібен час на зміни та реформи, чи все ж при ефективному керівництві революція вже мала дати успішні результати?

Можна багато чого говорити, очікувати, але найкраще діяти самому. Зокрема, з іншим ініціативними людьми об’єднуватися у громадські організації, спілки і працювати. Адже те, що декларує влада, це одне, а те, що вона робить – інше. Ми як активні громадяни мали б контролювати процес цих змін і прискорювати їх.

5. Що думаєте про поточний стан справ у Тернополі? Якщо варто щось змінювати, то що саме?

Хотілося б змінити багато. Найголовніше, свідомість тернополян, щоб вони зрозуміли, що можуть впливати і контролювати те, що відбувається в місті, входити в певні стандарти співпраці з владою, адже влада обрана громадянами і не для того, щоб вони, нібито, керували, а для того, щоб вона працювала на благо держави, міста та громади.

6. Якби мали можливість звернутися до більшості тернополян, що б їм побажали чи запропонували?

Активних дій! Разом ми сила!

Підтримати Юрка можна ТУТ

Коментарі вимкнені.