Що і кому “виставлять” Тетяни 25 січня у “Хмільному щасті”

25 січня у “Хмільному щасті” гурт “Мері” з Трускавця не даватиме відвідувачам спокійно випити пива. Адже ці хлопці грають так, що всидіти на місці неможливо. Замовити столик потрібно вже, не відкладаючи на завтра – кількість квитків на концерт обмежена, адже “Мері” виступатиме в день, коли всі студенти міста будуть святкувати. Хто забув, то 25 січня – Тетянин день.

Лідер гурту Віктор Винник у відеоанонсі виступів “Мері” пожартував, що цього дня Тетяни у Тернополі “виставляють”. Що саме “виставлять” Тетяни музикантам з Трускавця, і чи “виставлять” узагалі – ви зможете дізнатися лише відвідавши “Хмільне щастя” 25 січня о 21.00. Вартість квитків сьогодні – 30 грн, а в день концерту – 40 грн. Замовлення столиків за тел. (0352) 47-78-12.

А якщо серед тернопільських журналістів є Тетяни, то запрошуємо їх, разом із “акулами пера” з іншими іменами, на зустріч з трускавецькими “бандитами” в Тернопільський центр комунікацій. Тут  соліст “Мері” Віктор Винник розповість і про сестру, і про не Віталіка… В Тернопільському центрі комунікацій, що в ТЦ “Атріум” (вул.Й.Сліпого, 7, 4 поверх), він чекатиме усіх бажаючих поспілкуватися (і, можливо, “виставити”) із 16.00. 

До речі, саме у Тернополі вперше прозвучала назва “Мері” (у 1998 році, на фестивалі авторської пісні у міській філармонії). До цього, акустичний гітарний дует два роки грав без конкретної назви.

Довідка

На концерті у “Хмільному щасті” розігрівають публіку шалені дівчата з першого жіночого рок-гурт у Тернополі (зібраного до купи шміраками з гурту Los Colorados) – DOUBLE BUBBLE!

Супроводжуватиме вечірку ведучий Ігор Оршак, який вже неодноразово відвідував наше місто для того, щоб разом з музикантами подарувати вам гарний настрій!

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.