Що корисного зробив Василь Габор

29 травня з ініціативи голови Шумської районної організації ВО «Свобода» Василя Габора та директора КУТОР «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Наталії Турецької підписано Угоду про співпрацю Центру з Шумською центральною районною лікарнею.
Наталія Турецька розповіла, що Центр допомагатиме дітям, які потребують особливої уваги з боку держави та суспільства, та додала, що в рамках Угоди КУТОР «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» бере на себе зобов’язання брати участь у реалізації спільних програм, проектів, заходів та організації надання соціальних послуг дітям, дітям-інвалідам, категоріям дітей до них прирівняних та їх сім’ям, сприяти формуванню позитивної суспільної думки щодо успішності дітей з особливими потребами, можливостей їхньої реалізації в соціумі та ведення здорового способу життя, забезпечувати обмін інформаційними матеріалами з питань, які належать до сфери спільної діяльності.
«В район проживає 153 дитини з особливими потребами, тому послуги, які сьогодні Центр надає в Тернополі та Бережанському районі, допоможуть адаптувати дітей Шумщини до життя в соціумі. В Шумськ виїжджатимуть працівники Центру, які водночас зможуть надавати допомогу 24 дітям», зазначив Василь Габор.

Головний лікар Шумської районної лікарні Юрій Кушнір пообіцяв всіляко сприяти роботі Центру, забезпечити приміщення та допомогу місцевих медичних фахівців. А районне управлінням соціального захисту населення, у свою чергу, сприятиме інформуванню сімей, де виховуються діти-інваліди про діяльність Центру та оформленню необхідних документів.
Варто зазначити, що діти з особливими потребами Шумського району зможуть отримати професійну, педагогічну, психологічну, соціальну, побутову, фізичну реабілітації. Послуги Центру надаватимуться у вигляді індивідуальних або групових занять, консультацій, індивідуального супроводу та допомоги, підібраної із урахуванням індивідуальних особливостей, потреб, рівня розвитку та стану.

Коментарі вимкнені.