Що особливого відбулось 6 грудня у тернопільській школі №4 (фото)

6 грудня 2014 року з благословення Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора старший військовий капелан Тернопільській області прот. В’ячеслав Кізілов благословив усіх присутніх на урочистостях з нагоди 23-ої річниці з дня створення Збройних Сил України, що відбулися в ЗОШ№4. Учні Тернопільських шкіл отримали подяки від Тернопільського військомату за те,що підготували подарунки і допомогу для наших героїв. В останні дні навчального семестру волонтери навідались до цих освітніх закладів і, окрім щирих дитячих усмішок та слів підтримки, отримали найцінніші подарунки для наших бійців.
Найбільше чекали на зустріч з бійцями, що приїхали у відпустку додому з зони АТО. Знайти час для спілкування з молоддю з кількох днів своєї відпустки змогли Андрій Стойко, Володимир Косач та Катушенок Олексій з добровольчого батальйону “Торнадо». Саме вони тепер є взірцем для наслідування, і на їх прикладі виростає нове покоління патріотів. Вигуки щирого захоплення супроводжували їх появу у залі. Серед присутніх були керівники та представники учнівських парламентів тернопільських шкіл, голова міського управління освіти Похиляк О.П., в.о. комісару тернопільського військомату Миськів А.Є. та представники батальйону «Збруч». Лише за тиждень благодійної акції «Допоможи святому Миколаєві привітати наших воїнів на Сході» школярі створили десятки малюнків, листівок, стінгазет, виготовили оригінальні синьо-жовті та червоно-чорні браслети, нашийні амулети, а за кишенькові гроші придбали теплі шкарпетки, печиво та інші солодощі. Учні 4-ї школи передали солдатам різдвяні шопки та паперові новорічні ялинки, принесли також теплий одяг. Самі склали подарунки порівну, щоб жоден блок-пост не був обділений дитячою увагою та турботою. Директор навчального закладу Левенець Н.І. подякувала волонтерам Дмитріву Ігору та Стойкам Світлані і Сергієві за віддану жертовну працю та наголосила, що волонтерами стали всі ті, хто доклав часточку свого серця до зібраних подарунків та речей. Попри канікули, які розпочнуться вже у понеділок, школярі обіцяють продовжувати акцію вдома і до закінчення свят виготовляти та передавати повні тепла та щирості подарунки для солдатів. В загальному атмосфера заходу відрізнялась щирістю, теплотою та почуттям патріотичного єднання. Із неймовірним піднесенням зустріли бійців та гостей у ТЗОШ №19, де навчався Андрій Стойко. Слова підтримки, вдячності, вірші, пісні та малюнки учнів школи зворушили усіх присутніх.
Військовий капелан от.Вячеслав Кізілов разом з от.Богданом Гагавчуком висловив слова вдячності керівництву та педагогам згаданих навчальних закладів за підтримку акції «Допоможи святому Миколаєві привітати наших воїнів на Сході»,а також за патріотичне виховання майбутніх поколінь.

Коментарі вимкнені.