Що передали на корвет “Тернопіль” маленькі школярі (фото)

Нещодавно позашкільні заклади освіти отримали усні вказівки з міської ради виготовити з дітьми листівочки чи чи написати листи для моряків з нашого корвету “Тернопіль” в Криму. “Погляд” дізнався, що вигадали креативні школярки.  

Зокрема керівник гуртка бісероплетіння, що діє при міській станції юних техніків, Семенець Тетяна, разом зі своїми ученицями – школярками 1-3 класів, вготовии брелки з бісеру та створили композицію для моряків зі своїх відмальованих ручок.

– Спочатку я розповіла про воєнно-морські сили нашої України, про те, як вони нас захищають, які в нас є кораблі, підводний човен, гелікоптери, – роповідає Тетяна Семенець. – Далі у легкій формі посвятила діток в ситуацію яка зараз складлася в державі, зокрема навколо Криму. Діти все чудово зрозуміли та підтримали таку ініціативу міського голови.

Вони виготовили маленькі брелки з бісеру: дельфінчики, сердечка, ангелики, метелики та інші фігурки. А ще кожна дитина відмалювала свою долоньку і на ній написала ім’я, кількість років, гасла “Слава Україні!” та намалювала смайлики, сердечка, прапор.

– Ми зробили колаж і це все передали нашим морякам, – каже керівник гуртка бісероплетіння. – Це вийшло дуже зворушливо. Особисто мені дуже захотілося, щоб там далеко на кораблі, який називається “Тернопіль”, відчули,що ми з ними поєднані і шлемо вітання, підтримку, що ми горді за них і надіємось на них.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.