Чим радують гостей тюремників у Копичинцях (фотофакт)

Адміністрацією Копичинської виправної колонії (№112) приділяється багато уваги та робиться немало зусиль задля покращення комунально – побутових умов для засуджених, які відбувають покарання.

Одним із важливих напрямків постійної уваги та турботи є кімнати для проведення побачень. Адже громадяни, що приїжджають на побачення із рідними можуть винести свої враження про установу, побачивши на власні очі приміщення для надання побачень із близькими їм людьми.

Тому нещодавно, протягом травня-червня місяця поточного року в колонії було проведено капітальний ремонт приміщення, де надаються короткотривалі побачення. Сучасний дизайн приміщення, а найголовніше – сумлінний та пильний персонал, що обслуговує громадян в кімнаті короткотривалих побачень, – дають можливість зрозуміти, – права засуджених не лише дотримуються, а й в повній мірі відповідають курсу держави на приведення їх до міжнародних стандартів.

Перерізання стрічки, почесні гості, впевненість у тому, що зроблено черговий крок до олюднення пенітенціарної системи – з такими атрибутами 18 червня відбулося урочисте відкриття відремонтованої кімнати короткотривалих побачень.

За інф. Тернопільської липи

Коментарі вимкнені.