Що робили малюки із дитсадків на центральному стадіоні Тернополя

Сьогодні на центральному міському стадіоні змагались наймолодші спортсмени Тернополя. Спартакіада для вихованців дитячих садочків «Перші кроки» проводиться традиційно до Дня захисту дітей. Цього року взяло участь 25 команд. Перед змаганнями спортсменка Олена Шульгіна провела розминку. Діти брали участь у бігових естафетах та іграх з м’ячем.
За словами головного інспектора відділу дошкільної освіти управління освіти та науки Ірини Антонюк, таке дійство активізує фізичну культуру дітей і показує значення спорту для здоров’ я дітей. У дитячих садочках проводяться інтенсивні заняття з фізкультури. Таким чином формується їх фізична готовність.
– Участь у подібних спортивних заходах допомагає дітям розвивати такі якості, як спостережливість, винахідливість, вправність. Це початок формування їхнього ставлення до спорту, – розповідає психолог ДНЗ№6 Ольга Литвиненко. – Важливе значення має також психологічна готовність. Діти діють, як команда. В них розвивається мотивація до успіху, бажання виграти.
Оксана Бучко, “Погляд”

Коментарі вимкнені.