Що робили в зоні АТО тернопільські податківці?

З 16-го квітня по 20 липня працівники Державної фіскальної служби України в Тернопільській області працювали у зоні Антитерористичної операції.

Податківці подалися на територію війни добровільно, їх було шестеро: Володимир Заверуха, Андрій Антонів, Олег Запаринюк, Сергій Перун, Василь Ломницький та Володимир Кадлобіцький. Вони щасливі, що поїхали і повернулися всі разом. Дехто жартує, свою посаду тепер легше прочитати, ніж запам’ятати.

«давайте, я вам прочитаю, бо там дуже велика посада… Старший оперуповноважений Головного управління оперативного забезпечення Державної Фіскальної Служби України в зоні АТО, підрозділ «Фантом».

– Як звати Вас?

– Перун Сергій Ярославович».

Основним завданням підрозділу «Фантом» є перевірка вантажу на контрольно-пропускних пунктах в’їзду-виїзду в зоні Антитерористичної операції. Хлопці зізнаються, їхати на територію бойових дій і перебувати там тривалий час було нелегко.

 Сергій Перун каже, найбільше на Сході сумував за домом. Тим більше тут його чекали двоє дітей та дружина. Маленька Даринка тепер від тата – ні на крок. А дружина зізнається, хоч як було важко – не їхати не просила.

НАТАЛЯ, дружина Сергія Перуна:

«Я вам скажу відверто: як можна переконати якщо людина в душі відчуває, що от вона повинна піти. Якщо кожен буде говорити, що хай хтось іде інший, ну то яким чином ми будем відстоювати свої права? Передати емоції ті, коли ми проводжали, це дуже важко. Дай Боже нікому таке не відчувати. А зустрічали, звичайно з хвилюванням, що повернувся живий-здоровий, неушкоджений. До дітей».

Бійці-податківці розповідають, дуже раді, що вже вдома, проте розуміють, в зоні АТО також потрібні люди.

Наразі податкових міліціонерів, які повернулися із зони бойових дій чекає найголовніше – відпочинок у колі близьких людей. У Державній фіскальній службі обіцяють допомагати їм у всьому.

Джерело: ІНТБ

Коментарі вимкнені.