Що робили тернопільські медики у Грузії?

Протягом 6-ти днів дегація тернопільських медиків перебувала в Аджарській Автономній Республіці (Грузія). Метою поїзки було налагодження співпраці в сфері охорони здоров’я задля удосконалення передових форм і методів роботи в лікувально-профілактичних установах, органах управління охорони здоров’я.

Так, 13 травня між відділом охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, в особі заступника начальника Ольги Ярмоленко, та Міністерством охорони здоров’я і соціального захисту Аджарської Автономної Республіки, в особі Першого заступника міністра Левана Горгіладзе, підписано Меморандум про співпрацю.

Під час робочої поїздки тернопільські лікарі побувала в міжнародній університетській лікарні – International University Hospital Batumi. Структурні підрозділи лікувального закладу – приймальня, діагностичний центр, кардіологія, серцево-судинна і загальна хірургія, акушерство і гінекологія з репродуктологією, офтальмологія, урологія та радіологія – оснащені найновішим цифровим обладнанням, що дозволяє в найкоротші терміни виставити діагноз та призначити оптимальне лікування.

Торакальний хірург з КЗ ТОР “Тернопільська обласна лікарня” Гуменний Ігор Зеновійович взяв участь в першій в історії міста Батумі відкритій кардіохірургічній операція на аорті – операція Бенталла, яку виконав професоро із Стамбула Ergun DEMİRSOY. Операція Бенталла виконується при патології висходної частини аорти, в даному випадку було проведення протезування аорти з приводу аневризми.

Коментарі вимкнені.