Що сказав австрієць на Театральному майдані у Тернополі

4 вересня 2014 року на Театральному майдані Тернополя учасників «Всесвітнього бігу заради гармонії» зустрічали короваєм жителі міста, представники обласної влади та школярі.

Як символ гармонії учасники естафети «Всесвітній біг заради гармонії» несли палаючий факел, передаючи його з рук в руки. Усі присутні на майдані мали можливість особисто долучитися до справи зміцнення миру та взаєморозуміння між народами, потримавши у руках цей факел Миру та передаючи його іншим.

– Факел – це дуже символічний знак, – сказав, звертаючись до тернополян, координатор естафети у Європі, австрієць Діпаваджан Реннер. – Люди мають вогонь у серцях, тому це дуже важливий символ для миру, який використовується з давніх часів на олімпіадах. Люди бачать його, можуть потримати цей факел і в цьому дуже сильний символізм єднання, тим більше що це подобається людям, особливо дітям.

Під вечір цього дня учасників Всесвітнього бігу заради гармонії – міжнародної естафети гостинно зустрічали учні та педагоги Теребовлянського навчально-виховного комплексу.

Коментарі вимкнені.