Що тернопільські студенти готують бійцям АТО до Свята Миколая?

В рамках Всеукраїнської акції «Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів» студенти та працівники електромеханічного факультету вирішили долучитися до плетіння маскувальних сіток для Тернопільського батальйону територіальної оборони, який знаходиться у зоні АТО. До роботи також долучилися студенти факультету управління та бізнесу у виробництві ТНТУ, а співробітники кафедри систем електроспоживання та комп’ютерних технологій у електроенергетиці закупили сітку і матеріал для плетіння.

Такий хендмейд вже оцінили наші військовослужбовці на передовій. Робота, хоч і не складна, та потребує великої зосередженості. Зі слів студентів: «Ми прийшли допомогти солдатам, які там захищають нас і Україну. Це найменше, що ми можемо зробити для них у цей складний час».

Тканину для сітки взяли білу, адже попереду зима. Маскувальну сітку загальною площею 400 квадратних метрів планують завершити до свята Святого Миколая, щоб передати у зону бойових дій. Також в якості оберегів для наших солдатів студенти ТНТУ попросили школярів Тернопільської школи мистецтв виготовити сувенірні ляльки-мотанки в національному стилі.

Коментарі вимкнені.