Що у Тернополі цікавого на вихідних

DANCING WEEKENDS

Цілих два дні тернополянам дається, щоб дізнатися щось корисне, спробувати себе в чомусь новому і просто весело провести час. В суботу всі бажаючі можуть відвідати безкоштовні майстер-класи із: східних танців, бальних танців, йоги. А також КВН і Jumping. В неділю не пропустіть майстер-класи із: сальси, хіп-хопу, work-out, а також fire show.

Вул. Г. Сагайдачного,

ПОЧАТОК в суботу, 6 липня о 17.00; ЗАКІНЧЕННЯ в неділю 7 липня о 21:00

 

 

Змагання з паркового волейболу

Свіже повітря, сонце, теплий пісок, а також гарне товариство, нові знайомства, можливість весело та активно провести свій час. Ну і чудова засмага – кому ще не достатньо аргументів – чекають на вас!

Субота, 6 липня, пляжі Тернополя, початок о 9:00

 

 

Бізнес-семінар «Створи свій коктейль успіху»

Тут ви дізнаєтеся покрокові рекомендації по досягненню своїх цілей і від чого залежить збільшення ваших доходів. Вивчите декілька основних формул успіху. Зможете одразу ж по практикувати і перевірити дієвість рекомендацій. Познайомитесь з новими цікавими людьми – однодумцями. Можливо знайдете друзів.Тут ви дізнаєтеся покрокові рекомендації по досягненню своїх цілей і від чого залежить збільшення ваших доходів. Вивчите декілька основних формул успіху. Зможете одразу ж по практикувати і перевірити дієвість рекомендацій. Познайомитесь з новими цікавими людьми – однодумцями. Можливо знайдете друзів.

Субота, 6 липня, конференц-зал газети «Вільне життя» (вул. Г. Сагайдачного 9),
початок о 10.00

 

 

POPPING & BREAK DANCE BATTLE

Веселий і активний відпочинок на березі озера, Popping & Break Dance battle, плюс – безкоштовні майстер-класи від суддів! Судитимуть відомі танцюристи та хореографи : Сергій Новіков aka Ahamar (Київ), b-boy Bunt (Львів) та Nino (Тернопіль).

Субота, 6 липня, дальній пляж, початок о 17:00

 

 

Kontrast (house/techno вечірка)

Піврічна (6-та) вечірка із танцювальної серії. Вирівнюємо контраст буденних днів на 10-ку! Слухаємо разом музику у стилях deep house та techno, розслабляємось, танцюємо та відпочиваємо.
Субота, 6 липня, арт-бар «Коза», початок о 22:00, ВХІД: вільний.

 

 

Свято Івана Купала

На святі буде палитися ватра. Можна буде поводити хороводи, поспівати народні пісні, порозказувати або ж послухати цікаві історії й жарти. Дівчата за традицією будуть плести віночки. А одною з найцікавіших частин дійства стануть стрибки через вогонь.
Субота, 6 липня, дальній пляж, початок о 23:00

 

 

Забіг навколо озера

Всі бажаючі запрошуються прийняти участь у забігу навколо озера (дистанція 9км). Переможці будуть визначатися окремо серед хлопців і дівчат. За здобуті перші-треті місця – призи!
Неділя, 7 липня, пристань Танцорова, початок о 9:00

 

 

BRIO

Виступ трьох хлопців (Тарас Видиш – скрипка, Ігор Брухаль – цимбали, Андрій Собашко – контробас) з тернопільського джаз-фольк гурту Brio із своїми кращими композиціями.
Неділя, 7 липня, Тернопільська Кнайпа, початок о 21:00, ВХІД: вільний.

Молодь

Коментарі вимкнені.