Що зробить зі своїм передноворічним подарунком – пів тисячею гривень, автор кращого логотипу для студентів Тернополя

Сьогодні стало відомо, який логотип для проекту «Тернопіль – студентська столиця України» переміг. Його автором є Сергій Гуменюк. Хлопець навчається на четвертому курсі ТНЕУ, на факультеті комп’ютерно-інформаційних технологій. Каже, що перемога для нього стала несподіваною.

–       Побачив статтю про конкурс на «Погляді» і вирішив спробувати щось намалювати. Варіантів за той вечір, коли малював логотип, було безліч. Але я зупинився на двох, які й надіслав на конкурс.

Якоїсь спеціальної художньої освіти Сергій не має. Каже, що всьому вчився сам. Ази графічних програм допомагав йому пізнати директор тернопільської майстерні реклами «Резонанс-медіа» Олег Різник.

Автор найкращого логотипу для студентської столиці розповів детальніше про свій малюнок.

–       В основі логотипу – книжка, на якій стоїть наш впізнаваний тернопільський замок. Оскільки це зображення має асоціюватися зі студентством, то й використав, як додаткові елементи, ще й магістерські капелюхи. Щоб зображення краще запам’ятовувалося, вирішив зробити його простим. Також наперед думав і про використання логотипу, адже дешевше для друку на футболках, приміром, чи ручках, є зображення з меншою кількістю кольорів.

500  гривень, які хлопець виграв у конкурсі логотипів, швидше за все потратить на перехідник для фотооб’єктиву. А також – на святкування Нового року.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.