Що зробив Надал для тернополян, котрі “грузили” його в ефірі УХ радіо

У прямому ефірі УХрадіо 14 жовтня міський голова Тернополя Сергій Надал звітував слухачам про те, що було зроблено за останній тиждень по тих питаннях, з котрими тернополяни зверталися в студію 7 жовтня.

Зокрема, мер розповів про те, як на вулицях Малишка, Куліша, Галицькій та Київській цього тижня покращили благоустрій. Та про те, що працюючі тернополяни зможуть подавати документи у відділ звернень та контролю документообігу міськради не до 16.00, а до 19.00.

  1. З вулиці Малишка телефонувала слухачка зі скаргою, що двір будинку в поганому стані і неможливо проїхати авто. На сьогоднішній день проведено поточний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкової території будинку за вказаною адресою. А також даний двір включено в перелік об’єктів, які потребують капітального ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій на 2013 рік.
  2. Телефонували з вулиці Пантелеймона Куліша зі скаргами на погане асфальтне покриття дороги на вказаній вулиці. На даний час на цій вулиці проводиться будівництво 2-ох житлових будинків. Наразі відновлено благоустрій бульвару в районі будинку №4. Відновлення дорожнього покриття передбачено після завершення будівництва та здачі в експлуатацію вказаних житлових будинків.
  3. З вулиці Галицької телефонували зі скаргами на поганий стан дитячого майданчику в дворі будинку. Силами ТОВ КК КомЕнерго-Тернопіль проведено поточний ремонт елементів дитячого майданчика, а саме – відремонтували дитячу гірку, лавки для відпочинку, дитячі гойдалки та завезено пісок у пісочницю.
  4. Телефонували з вулиці Київська зі скаргами, що протікає дах будинку. На даний час виконано роботи капітального характеру по ремонту покрівлі даного житлового будинку.
  5. Минулого тижня телефонував слухач, який скаржився на години прийому документів у відділ звернень. Адже до 15 жовтня їх приймали лише до 16 години. Тернополянин скаржився, що люди, які працюють, не мають змоги «вирватись» з роботи. З цього приводу з 15 жовтня, у відділі звернень та контролю документообігу управління організаційно-виконавчої роботи Тернопільської міської ради працівники прийматимуть звернення до 19.00 год. у будні дні.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Що зробив Надал для тернополян, котрі “грузили” його в ефірі УХ радіо

  • 16:12 | 16.10.2012 о 16:12
    Permalink

    Треба буде цієї неділі подзвонити і спитати Надала коли закінчать ремонт моста на микуленецькій. ремонтують вже майже 2 роки. і тупо 10 чоловік ходить взад вперед а 1 працює. а 8 тролейбус так і не ходить на газопровід. кожен ранок 18 їдеш як в банці шпрот(((

Коментарі вимкнені.